A bátor tengerészek nyüzsgő széle, a győzelem későn nyúlt le az Adelaide Unitedre

A Thomas Kristensen első felének sztrájkja segített egy pazarló Brisbane-nak a Central Coast 1-0-on tartani, és az A-League szezon első győzelmét követelte. A veszteség ebben a szezonban győzelem nélkül tartja a Central Coast-t, és nyerte meg a nyereményt 13-ra, de Paul Okon újonc-edzője csapata erőfeszítéseit fogja felvenni. a héten korábban a Sydney FC elleni 4-0.Fabio Ferreira visszatérése a jobb oldali oldal tetejére egy kreatív aljzatba került, míg Paul Izzo a zsákmányolt Ivan Necevski helyett számos erős megtakarítást eredményezett. Vere, ami végzetes lehetett, míg Mariners talizmán Roy O’Donovan fejlécét Michael Theo hamarosan el kellett hagynia. David Squires…Tim Cahill csodálatos célja a Melbourne City debütálása előtt Tovább .A keresztjét Brett Holman gyors ütéses lövésével találta meg, csak azért, hogy Izzo-t kivonja a célokból, és unibet fogadási bónuszok az interneten aztán Kristensen alacsony hitje verte meg. de nem sikerült összegyűjteni egy világos esélyt, végül elfogyott a puff, és lehetővé tette, hogy a Roar visszatérjen a versenyre. Izzo kétszer megtagadta a pont-üres lehetőségeket Jamie Maclarennek, akit az 59. percben is megtagadott a keresztpálya. egy második cél az oldalán, miután Izzo hiba történt a játék végén.A hét közepén történő aláírás után Scott Galloway a második felében a Melbourne-i győzelem után költözött el a második felében.

„A lényeg az, hogy az intenzitást a kezdetektől kezdjük, és ezt megtettük”, Roar John Aloisi edző mondta. „Ezekkel ma illesztettük őket, mert keményen jöttek ki, és megnehezítették számunkra. A múlt héten nem éreztük, hogy ez volt. ”

Azonban Aloisi 19-6 felvételt készített, ami megmenthette volna, és a klub rajongói idegesnek tűntek egy makacs tengerészi oldal ellen, amely sohasem dobta a törülközőt. – Az egyetlen dolog, amit csalódunk, nem régen megöljük a játékot, mert a lehetőségekkel unibet fogadási bónuszt rendelkezünk.Mindent összevetve, jó reakció volt a játékosoktól – mondta Aloisi.

A tengerészek edzője, Paul Okon tönkretette, hogy a hetek óta sokszor szerencsére nem volt büntetés. – A negyedik tiszt azt mondta nekem, hogy azt mondták, hogy a múlt héten nem volt büntetés. Meg kell tanulnom a szabálykönyvt. Őszintén nem tudom – mondta Okon. „Megkérdeztem az embereket, akik játékvezetők, ha a kezed természetellenes helyzetben vannak, és a labda megüt, ez büntetés. Ez már nem lehet természetellenes pozíció. ”Facebook Twitter Pinterest Melbourne Victory játékosai Marco Rojas-val ünneplik, miután az Adelaide United ellen nyert.Fénykép: Morne de Klerk / Getty Images

A szombati másik A-Liga-játékban a Marco Rojas sérülési idejű győztese a Melbourne Victory-nak utolsó 2-1 győzelmet aratott az Adelaide United ellen a Coopers Stadionban. A Vörösek szombat éjszaka kétszer megdöbbentek a halott percekben, amikor a pontszámokat 1-1-re zárták, mielőtt Rojas a 93. percben felugrott, hogy megragadja a látogatók győzelmét.

Sergi Guardiola spanyol csatár 20 perc után tesztelte Lawrence Thomas győzelmét.Röviddel azután, hogy Reds felkeltette Ryan Kitto-t, a jobb oldali szárnyat robbantotta, és négyszögletes labdát játszott Jesse Makarounas középpályás körzetében, miközben Henrique meglátta Thomas által készített felvételét.

De a látogatók voltak egy gyors ütemben ellentétes ütemben megszakítaná a játékot. Rojas tette le a jobb oldali szárnyát, miután Carl Valeri kiadta, és tökéletes labdát adott a Besart Berishának. Az albán csatár hűvös volt, és megfogalmazta, amikor unibet online fogadóirodák megérintette, Dylan McGowan védőjét megverte, mielőtt 20 percen át Eugene Galekovicot lőtték volna. az első félidőben.Guardiola volt a szerencsés ricochetelt elhelyezés, és a bal lábának erőfeszítéseit Thomas elmozdította a poszton, aki szintén kitartott egy kitűnő nyomást Kitto-tól a félidőben.

A győzelem korán megnyomta a második félidőben, és nagy sikerekre tett szert a széleskörű területeken, de Mitch Austin és Jason Geria kereszteződései nem bánták a Vörös védelmet. Berisha és Oliver Bozanic jól érezte magát a terület szélén, csak az óra után, de az utóbbi közeli erőfeszítéseit a Galekovic elrontotta.

Az Egyesült Államok szinte azonnal kiegyenlített a Tarek Elrich ragyogó hajlításának köszönhetően. 68. perc.A fullback egy gyorsan elfoglalt szabadrúgásba kezdett, és belépett, mielőtt kivette volna a bal felső lábát.

Az esélyek az utolsó szakaszban zajlottak, és 80 perc múlva a bajnokság után Berisha majdnem először győzött vissza. egy Daniel Georgievski keresztéből, de széles körű volt. A Reds középpályás Isaias megpróbálta a szerencsét, de Thomas ismét megegyezett a feladattal, és megmentette a 25 m-es szabadrúgást.

Aztán a United helyettes Danny Choi-t Guardiola vezette be, de az alacsony, erőteljes hajtása megütötte a bázist a posta. Guardiola egy perc múlva rázta meg az igazságot, miután 10 méterről a turnre forgatta. A győzelemnek az utolsó mondata volt, amikor Rojas hat méterről mélyen megállt a labda otthonában.